V čem cestujeme

 

 

Nejvyúživanější a nejoblíbenější je u nás přepravka Trixie Mini capri s rozměry 40x30x22cm.

Je dostatečně velká, vejdou se do ní až 4 krysáci. Díky dvěma záklopkám se do ní dají pohodlně zavěsit hamaky i napaječka. Je vyrobena z kvalitního plastu.

Nejčastěji s ní cestujeme na srazy, v autobuse nezabere tolik místa a přeci kluci mají pohodlí. Navíc trvá déle než jí znečišstí.

Pak s ní také cestujeme na veterinu, kdy beru více jak jednoho potkana.

Pro studené dny máme zateplení, které izoluje teplo.

 

Trixie Pico s rozměry 30x21x23 cm byla původně pořizována pro samotáře Normíčka, potřebovala jsem nějakou přepravku, do které by se vešel akorát jeden potkan. Pico tohle splňuje, ale to je asi tak jediné. Zavírání je špatně vyřešeno, plast je křehký a už ho mám i na jednom místě u kloubů naprasklý. Hamak a napaječka by se do ní zavěsit daly, ale tak dobře jako u Capriny to nejde.

Nosím v ní kluky po jednom k veterináři, případně když potřebují jít k veterináři potkani z jiných smeček. Jedny dám do Mini capri, druhé do Pica.

 

 

Kočkonosku s rozměry 48x34x28 cm používáme na delší výlety a cesty. Zavírám do ní občas kluky při venčení.

Kočkonosku jsem kupovala když se mi kluci rozrůstali a měla jsem v jedné kleci 6 potkanů a ve druhé 2 potkany, chytla mě panika, co budu dělat kdyby hořelo, přišlo tornádo nebo jakákoli jiná pohroma při které bych musela zbalit všechny krysouny a rychle odejít. Uvědomila jsem si, že do Mini capri by se mi jich 6 nevešlo a jelikož jsem z toho už měla párkrát noční můry, rozhodla jsem se pro koupi kočkonosky. :) Dlouho jsem sháněla čistě růžovou, rozkládací, do které mohu zavěsit vybavení a napaječku, nakonec se povedlo a já sehnala takovouhle krásku.

 

Hodně využívajá je u nás klokanka. Nosila jsem jí hlavně když byli kluci mimina a potřebovala jsem je socializovat. Když je teplo na mikinu, je výborná. Potkánek se v ní dá nosit celý den při jakékoli činnosti. Používám jí také na nošení nemocných kluků, když je chci mít u sebe a k nezaplacení je při výletech do přírody.

V poslední době jí dávám klukům do výběhu, takže je trochu okousaná.